IV Międzyszkolny Turniej Języka Angielskiego

Agata Stęplewska

Marcelina Moksa

Wiktoria Zawada,

które zajęły I miejsce w IV Międzyszkolnym Turnieju Języka Angielskiego 10 kwietnia.

JESZCZE RAZ GRATULUJEMY!!!

Międzyprzedszkolny Turniej Puchatkowy

15 października na terenie naszej szkoły spotkały się zaprzyjaźnione z nami grupy przedszkolne. W sportowych zmaganiach wzięły udział dzieci z Przedszkoli nr 97, 117 i 177 oraz naszego oddziału przedszkolnego. Niestety w turnieju nie wzięła udziału grupa z Przedszkola nr 120 z powodu dużej absencji. Oto wyniki:

I miejsce - Przedszkole Nr 177

II miejsce - Przedszkole Nr 97

III miejsce - Oddział Przedszkolny SP 82

IV miejsce - Przedszkole Nr 117

GRATULUJEMY !

Wawelskie Smoki dla Alana

Wisła Kraków kontra AGH Alstom Kraków

5 października o godz. 18.00 został rozegrany pierwszy mecz sezonu 2013/2014 II ligi mężczyzn.

Dochód z meczu przeznaczony został na leczenie naszego kolegi Alana. Sekcja koszykówki męskiej TS Wisła Kraków,
po meczu przekazała Alanowi
1255 złotych.

Dziękujemy organizatorom oraz wszystkim, którzy wzięli udział w wydarzeniu i wsparli naszą akcję!

Galeria

Copyright 2011 Wydarzenia. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.