Szkolne Igrzyska Olimpijskie

Szkolne Igrzyska Olimpijskie to święto sportu w naszej szkole. W tym roku 29 maja klasy 4-6 uczestniczyły w zawodach lekkoatletycznych i grach zespołowych. Klasy wcieliły się w reprezentacje różnych krajów np: Polski Francji, Niemiec, USA ... Uczniowie pełnili role zawodnika, kibica i organizatora kierując się zasadami Fair Play. W tym dniu naszym honorowym gościem był działacz społeczny i były sportowiec p. Dariusz Dudek. Nasz gość wręczył najlepszym zawodnikom medale i dyplomy.

Gratulacje!

Konkurs Krakowska Matematyka

Iga Kierczak - uczennica klasy 5a została po raz kolejny laureatką międzyszkolnego Konkursu Krakowska Matematyka.

Gratulujemy Mrugnięcie

IV Międzyszkolny Turniej Języka Angielskiego

Serdecznie gratulujemy uczennicom:

Agata Stęplewska

Marcelina Moksa

Wiktoria Zawada,

które zajęły I miejsce w IV Międzyszkolnym Turnieju Języka Angielskiego 10 kwietnia.

JESZCZE RAZ GRATULUJEMY!!!

Międzyprzedszkolny Turniej Puchatkowy

15 października na terenie naszej szkoły spotkały się zaprzyjaźnione z nami grupy przedszkolne. W sportowych zmaganiach wzięły udział dzieci z Przedszkoli nr 97, 117 i 177 oraz naszego oddziału przedszkolnego. Niestety w turnieju nie wzięła udziału grupa z Przedszkola nr 120 z powodu dużej absencji. Oto wyniki:

I miejsce - Przedszkole Nr 177

II miejsce - Przedszkole Nr 97

III miejsce - Oddział Przedszkolny SP 82

IV miejsce - Przedszkole Nr 117

GRATULUJEMY !

Wawelskie Smoki dla Alana

Wisła Kraków kontra AGH Alstom Kraków

5 października o godz. 18.00 został rozegrany pierwszy mecz sezonu 2013/2014 II ligi mężczyzn.

Dochód z meczu przeznaczony został na leczenie naszego kolegi Alana. Sekcja koszykówki męskiej TS Wisła Kraków,
po meczu przekazała Alanowi
1255 złotych.

Dziękujemy organizatorom oraz wszystkim, którzy wzięli udział w wydarzeniu i wsparli naszą akcję!

Galeria

Copyright 2011 Wydarzenia. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.