Jasełka 3a - spotkanie świąteczne całej społeczności szkolnej

W piątek 22 grudnia spotkaliśmy się wszyscy na sali gimnastycznej aby złożyć sobie życzenia i wspólnie kolędować.
W świąteczny nastrój wprowadziła nas klasa 6c wykonując kolędę w języku hiszpańskim.

Nasza klasa przedstawiła wszystkim jasełka na wesoło. Staraliśmy się jak najlepiej odegrać swoje role! Zaprezentowaliśmy również tańce, radosne kolędy, graliśmy na instrumentach. Wszystkim bardzo się podobało!

Było bardzo miło i nastrojowo!

3a przy wigilijnym stole :)

22 grudnia usiedliśmy razem do pięknie przygotowanego przez rodziców stołu, przy którym bardzo miło spędziliśmy czas, śpiewając kolędy, rozmawiając i wpominając miniony rok. Złożyliśmy sobie serdeczne życzenia i mamy nadzieję, że wszystkie nam się spełnią!

Wesołych Świąt!!!

Spotkanie świąteczne - przedstawienie dla rodziców

W czwartkowe popołudnie  zaprezentowaliśmy jasełka na wesoło swoim rodzicom. Były piękne stroje, wesołe a także wzruszające dialogi i radosne kolędy. To był niezapomniany moment pełen magii świąt!

Copyright 2011 Klasa III a. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.