Wizyta w filharmonii

5 lutego wybralismy się do krakowskiej filharmonii na koncert z cyklu "Spotkania z bajką". Obejrzeliśmy ciekawy spektakl muzyczny, oparty na poezji Aleksandra Fredry. I cieszymy się, że odwiedziliśmy takie pięknie miejsce, jak filharmonia.

Akademia Pana Kleksa

24 stycznia wybraliśmy się do kina. Nowy film "Akademia Pana Kleksa" naprawdę nas zachwycił! Niezwykła fabuła, znakomita gra aktorska, piękna muzyka - to wszystko sprawiło, że z kina wyszliśmy urzeczeni! I już pełni ochoty na następną część, która zapowiadziało zaskakujące zakończenie tej filmowej historii...

"Kajtek Czarodziej" w Multikinie

13 grudnia wybraliśmy się na film "Kajtek Czarodziej". Bilety na ten seans dostaliśmy od  Świętego Mikołaja:)) To piękny, wzuszający film ze znakomitą obsadą aktorska, oparty na książce polskiego pisarza Janusza Korczaka. Bardzo nam się podobało!!! Dziękujemy Święty Mikołaju!!!

"Przygody Tomka Sawyera" w Teatrze Groteska

7 grudnia wybraliśmy się z klasą do Teatru Groteska na spektakl "Przygody Tomka Sawyera". Przedstawienie nas zachwyciło: niezwykłe przygody, piękna muzyka, świetna fabuła, kolorowe stroje, taniec i zaskakujące zakończenie! Było pięknie!!!:)))

Copyright 2011 Klasa IV b. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.