Programujemy !

Nasze pierwsze zdjęcia i przygoda z Laboratorium Przyszlosci. Bardzo nam się spodobało ! Będziemy działać dalej

W świątecznym nastroju

W naszej klasie tuż przed świetami  szukaliśmy niespodzianek od zajączka wielkanocnego ! Znaleźliśmy ! Dziękujemy !!! Świąteczne stoły ozdobią wykonane przez nas piękne i kolorowe stroiki !!! Wesołego Alleluja !

Dzień Kobiet

Z okazji Święta Dziewczynek chłopcy przygotowali piękne laurki, złożyli życzenia i wręczyli drobne upominki oraz kwiaty swoim koleżankom z klasy. W tym dniu jury, męska część klasy docenili układy taneczne dziewcząt oraz wyłonili najszybszą "kobietkę" w robieniu zakupów w szpilkach. Mikołaj poczęstował klasę pysznymi babeczkami :) Poczęstunek był pyszny! To był udany dzień !

24 stycznia gościliśmy w naszej szkole naszych najblizszych.

Copyright 2011 Klasa II b. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.