Miting Lekkoatletyczny

26 września na Stadionie Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Nowej Hucie odbył się Miting Lekkoatletyczny w którym wzięli udział uczniowie naszej szkoły. Były to zawody sportowe w których uczniowie walczyli o Mistrzostwo naszej Dzielnicy w ramach Nowohuckiej Olimpiady Młodzieży. Dziewczęta i chłopcy klas 5 i klas 6 startowali w biegu na dystansie 60 m i 300 m, w skoku w dal oraz w rzucie piłeczką palantową .                                                                        Naszą szkołę reprezentowali  uczniowie:

Alicja Adamek, Aleksandra Markowska, Aleksandra Targosz, Emilia Jankowska, Maciej Malik, Kacper Pobożniak, Mateusz Kozik i Radosław Kubacki.

Wielu sportowców wykazało się dużą sprawnością fizyczną i umiejętnościami zajmując miejsca w pierwszej dziesiątce.                                                                            Na szczególne wyróżnienie zasługują:

Aleksandra Markowska uczennica klasy 6a, która zajęła I miejsce w dzielnicy Nowa Huta w biegu na dystansie 60 m; Emila Jankowska uczennica klasy 6a, która zajęła II miejsce w dzielnicy Nowa Huta w skoku w dal i Kacper Pobożniak uczeń klasy 6a, który zajął III miejsce w dzielnicy Nowa Huta w rzucie piłeczką palantową.

W punktacji drużynowej nasza szkoła zajęła II miejsce wśród szkół podstawowych w dzielnicy Nowa Huta.

Gratulujemy!   Życzymy Wam dalszych sukcesów sportowych.

Copyright 2011 Miting Lekkoatletyczny. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.