Konkurs fotograficzny "Moja Nowa Huta"

W marcu odbył się konkurs fotograficzny " Moja Nowa Huta" zorganizowany przez Zespół Szkół nr 5 pod patronatem Rady Dzielnicy XVI. Naszą szkołę reprezentowały uczennice Weronika Wilk z klasy VI a, Wiktoria Król z klasy V b i Iza Sowińska z klasy V a. W konkursie prezentowano fotografie ukazujące miejsca ciekawe w naszej dzielnicy, pokazane w sposób nietypowy. I miejsce zdobyła Weronika Wilk za fotografię "Nad zalewem". Wyróżnienia przypadły Wiktorii Król za " Ulicę w Centrum" oraz Izabeli Sowińskiej za " Łąki Nowohuckie". Uroczyste wręczenie nagród miało miejsce 9 marca w naszej szkole.

Copyright 2011 Konkurs fotograficzny "Moja Nowa Huta". Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.
Joomla Templates by Wordpress themes free