Krakowskie Igrzyska Szkół Podstawowych w pływaniu drużynowym i indywidualnym.

Nasza szkoła wzięła udział 26 stycznia w Igrzyskach Szkół Podstawowych w pływaniu indywidualnym i drużynowym w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży. Ośmioosobowy zespół dziewcząt wywalczył w sztafecie 6 miejsce w powiecie Kraków. Szkołę reprezentowały uczennice: Dorota Stęplewska, Julia Bilska, Milena Istrati, Anna Siudy, Klaudia Gałka, Anna Bazan, Gabriela Feliks, Barbara Krzywdziak. Konkurencja ( pływanie drużynowe ) wniosła ogromne emocje, gdyż wynik ciągle się zmieniał i prawie do końca  nie było wiadomo jaka będzie kolejność szkół. Kilka uczennic wywalczyło punktowane miejsca w pływaniu indywidualnym: delfin 50 m Dorota Stęplewska - 14 miejsce i Julia Bilska - 18 miejsce,  styl grzbietowy 50 m Milena Istrati - 22 miejsce oraz w stylu dowolnym 50 m Anna Siudy zajęła 25 miejsce. Gratulujemy ogromnej woli walki. Niektóre zawodniczki poprawiły swoje wyniki życiowe. Życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Copyright 2011 Krakowskie Igrzyska Szkół Podstawowych w pływaniu drużynowym i indywidualnym.. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.