Szkolna gazetka "Uczeń.pl"

W bieżącym roku szkolnym koło biblioteczne redaguje nadal szkolne czasopismo pod nazwą:" Uczeń.pl". Spotkania członków koła i biliotecznego odbywają się w każdy czwartek o godzinie 14.30 w szkolnej bibliotece. Czekamy na chętnych do redagowania naszej gazetki oraz do pracy w charakterze asystenta bibliotecznego.

Na razie ukazał się pierwszy numer "Ucznia .pl" poświęcony obchodom Dnia Edukacji Narodowej. Mamy nadzieje, że dowiedzieliście się czegoś na temat tego święta i oczywiście zadziwiliście najbliższych przygotowując pyszne ciasteczka wg. przepisu z rubryki "Nastolatki gotują".

Kolejny numer gazetki jest już w przygotowaniu. Ukaże się na przełomie listopada i grudnia 2014r.

Dla tych, którzy nie znają jeszcze naszej szkolnej gazetki w załączniku zamieszczony jest numer wielkanocny z poprzedniego roku. Było to wydanie specjalne, w kolorze i w formie elektronicznej. Zapraszamy do obejrzenia kolorowej gazetki.

                                                                                                                 Redakcja gazetki:"Uczeń.pl".

Załączniki:
Pobierz plik (Uczen.pl nr 3.pdf)Uczeń.pl - nr 3[ ]9750 kB
Copyright 2011 Szkolna gazetka "Uczeń.pl". Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.
Joomla Templates by Wordpress themes free