Podsumowanie projektu e-KidZ 2020/2021

W czerwcu zakończyliśmy całoroczny projekt e-Twinning "e-KidZ". Praca w projekcie była wspaniałym doświadczeniem dla całego zespołu! Nie tylko dużo się nauczyliśmy, rozwinęliśmy różnorakie uiejętności i kompetencje, ale przede wszystkim dobrze się bawililśmy! Zachęcamy do obejrzenia strony internetowej dedykowanej projektowi, wspólnego wiersza For the better world, wspólnej prezentacji z obchodów Dnia Dziecka, wspólnego e-czasopisma z naszymi pracami i działaniami oraz wirtualnej wystawy! Miłego oglądania!

strona internetowa projektu e-KidZ

 wirtualna wystawa e-KidZ

 e-czasopismo e-KidZ

 wspólny wiersz pt. For the better world

wspólna prezentacja z obchodów Dnia Dziecka

 prezentacja ze spotkań partnerów online

prezentacje uczniów nt. partnerów z Francji, Turcji, Włoch pt. I know who you are now

Podziękowania za udział w projekcie dla jego członków śle koordynator - Pani Kasia Gałek-Żmudzka!!!

Zapraszamy do kolejnego projektu e-Twinning, który zaczynamy w przyszłym roku szkolnym 2021/2022!!!

Copyright 2011 Podsumowanie projektu e-KidZ 2020/2021. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.
Joomla Templates by Wordpress themes free