01
01
Nasza szkoła
02
02
Kolorowa jesień!
03
03
Świętujemy Niepodległość!
04
04
Dzień Postaci z Bajek :)

Jesteśmy MISTRZAMI ZDROWYCH ŚNIADAŃ

1a radę da!

W tym roku staraliśmy się dbać o zdrowie. Przestrzegaliśmy zasady ZDROWE PIĄTKI, a także w poniedziałki i środy unikaliśmy jedzenia słodyczy. Nasza klasa zdobyła tytuł MISTRZOWIE ZDROWYCH ŚNIADAŃ! Bradzo się cieszymy, bo każdy z nas bardzo sumiennie starał się przestrzegać ustalonych zasad i wraz z rodzicami dbał o to, abu w śniadaniówce było pięknie, kolorowo i zdrowo!

Nasza koleżanka Nadia, zdobyła indywidualne wyróżnienie za kreatywność w układaniu śniadaniowego menu.
Gratulujemy!!!

WIĘCEJ ZDJĘĆ

Copyright 2011 Jesteśmy MISTRZAMI ZDROWYCH ŚNIADAŃ. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.
Joomla Templates by Wordpress themes free