Wyjście do kina.

Z okazji klasowych Mikołajek wybraliśmy się do kina na zabawny i wzruszający film pt. "Ron Usterka". Była to świetna opowieść o przyjaźni i kontaktach młodych ludzi z nowoczesnymi technologiami. Film w zabawny sposób uczył, że kontakty międzyludzkie ograniczone do komunikowania się przez ekrany prowadzą do osamotnienia. Bawiliśmy się świetnie...

Pomagamy innym

Bierzemy udział w akcjach charytatywnych organizowanych w naszej szkole. Staramy się pomagać innym kierując się słowami " Człowiek jest wielki nie przez to co posiada.... lecz przez to czym dzieli się z innymi."

Akcja dla dzieci z Domów Dziecka                              Akcja - Czerwonokrzyska Gwiazdka             Akcja - Szlachetna Paczka

Zdrowe Piątki

Od pażdziernika uczestniczymy w akcji ZDROWE PIĄTKI w ramch realizacji programu profilaktyczno-wychowawczego. W ramach promowania zdrowego stylu życia w każdy piątek  przynosimy do szkoły zdrowe i bajecznie kolorowe śniadania składające się przede wszystkim z owoców, warzyw i nabiału.          Jest to również dzień bez słodyczy i gazowanych/słodkich napoi. Dajemy radę!

Jemy zdrowo i  kolorowo!!!

Do Hymnu

Z okazji 103 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przystąpiliśmy  10 listopada do ogólnopolskiej akcji - Do Hymnu. Razem z całą społecznością szkolną uroczyście wykonaliśmy  o godzinie 11.11 hymn narodowy.

Wyjście do Muzeum Czynu Zbrojnego.

Z okazji 103 Rocznicy Odzyskania Niepodległości 9 listopada uczniowie wzięli udział z zajęciach muzealnych w Muzeum Czynu Zbrojnego w Nowej Hucie.

Była to ciekawa lekcja historii Polski.

Copyright 2011 Klasa IV b. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.