Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

W dniu 7 listopada obchodziliśmy Dzień Postaci z Bajek. Jakub, Karol i Maciek też włączyli się do obchodów tego święta.

Kapsuła Czasu

20.10.2021

Uff. Wreszcie udało nam się zakończyć tworzenie Kapsuły Czasu naszej klasy. Robiliśmy ją od kilku tygodni. Otworzymy ją dopiero pod koniec klasy ósmej.Ciekawe, jakie wzbudzi w nas emocje.

Dzień Chłopaka

W piątek 30.09.2022 r. w naszej szkole obchodzono Dzień Chłopaka. My byliśmy wtedy na Zielonej Szkole, ale dzisiaj tj 03.10.2022r. nadrabiamy te zaległości. Leonard uzyskał tytuł najodważniejszego chłopca z klasy 4b. Wszystkim chłopcom dziewczyny złożyły życzenia i obdarowały drobnymi prezentami, a póżniej cała klasa delektowała się słodkościami.

Europejski Tydzień Języków Obcych

23.09.2022 r.

Uroczyste zakończenie Europejskiego Tygodnia Języków Obcych. Nasza klasa reprezentowała Niemcy.

Copyright 2011 Klasa IV b. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.