Kolorowa jesień!
Świętujemy Niepodległość!
Dzień Postaci z Bajek :)

Zajęcia otwarte klasa I a

Dnia 27 stycznia odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Tego dnia można było bliżej przyglądnąć się aktywności dzieci na zajęciach z języka angielskiego, edukacji wczesnoszkolnej oraz wychowania fizycznego. Po zajęciach klasa pokazała również Jasełka, które zostały przygotowane w ramach zajęć z rytmiki prowadzonych przez p. Karinę Drak. Występ odbył się w sali widowiskowej MDK im. J. Korczaka. Uczniowie bardzo dobrze wczuli się w odgrywane role i pięknie przedstawili scenkę o Narodzeniu Jezusa. W przedstawieniu wzięli udział wszyscy uczniowie, a licznie przybyli rodzice, dziękowali gromkimi brawami za udany występ. Udział i zainteresowanie rodziców zajęciami otwartymi potwierdził zasadność takich zajęć.

Copyright 2011 Zajęcia otwarte klasa I a. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.