Kolorowa jesień!
Świętujemy Niepodległość!
Dzień Postaci z Bajek :)

Pierwszy semestr...

Zakończył się ten jakże wyczerpujący dla nas okres. Każdy z nas odniósł też jakiś sukces. Dla niektórych mogła być to piątka z matematyki, dla innych zdobycie nowych przyjaciół lub wysoka średnia. Odnieśliśmy również sukces jako klasa – udało nam się wygrać konkurs na najlepszą klasę! Wszyscy mieliśmy w tym jakiś udział – ktoś brał udział w konkursach, ktoś udzielał się w akcjach charytatywnych, a jeszcze inny wzorowo spisał się na dyżurach – każdy zrobił drobną rzecz, a dzięki temu odnieśliśmy wielki sukces! Jest to dowód na to, że każdy dobry uczynek, nawet, jeśli wydaje się nic nieznaczący, połączony z innymi da naprawdę wiele :)

Copyright 2011 Pierwszy semestr.... Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.