Wigilia Klasowa

17 grudnia odbyła się nasza ostatnia w szkole podstawowej WIGILIA KLASOWA. Wszystkim udało się być obecnym podczas uroczystości stacjonarnie albo hybrydowo. Złożyliśmy sobie życzenia świąteczne, posmakowaliśmy potraw (prawie) wigilijnych, opowiedzieliśmy o tradycjach bozonarodzeniowych w naszych domach, a Krzysztof przygotował prezentację tematyczną. Ten wspólny czas spędziliśmy miło i radośnie.

Finał Słonecznej Integracji

W grudniu odbył się Finał projektu 9 Słonecznej Integracji, w którym nasza klasa brała udział w roku szkolnym 2020/2021. Nasi koledzy i koleżanki zostali laureatami konkursu w ramach tego projektu w dwóch kategoriach:

- kategoria: projekt nowego pomnika/instalacji w Nowej Hucie

Julia, Bartosz, KOnrad Ł., Antoni Ż, Krzysztof

- kategoria: gra terenowa

Olaf, Antoni Ż, Bartosz, Krzysztof

GRATULUJEMY!!

Mikołajki Klasowe

7 grudnia odbyły się w naszej klasie MIKOŁAJKI. Każdy z nas został obdarowany pomysłowymi upominkami, które spełniły nasze małe marzenia. Wszyscy dobrze się bawiliśmy i na pewno zapamiętamy ten dzień na długo!

Wyjście do Muzeum Lotnictwa

W ramach obchodów 103 rocznicy odzyskania niepodległości 9 listopada udaliśmy się do Muzeum Lotnictwa w Krakowie. Mieliśmy okazję przyjrzeć się bliżej wielu samolotom z bliska, tym starszym i nowszym. Przewodnik bardzo ciekawie opowiadał o historii tego miejsca, jego związkach z Krakowem. Dużo miejsca poświęcił historii I wojny światowej i odzyskanej niepodległości.

#SzkołaDoHymnu

Copyright 2011 Klasa VIII a. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.