4 Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

26 września 2014 r. nasza szkoła uczestniczyła w akcji - IV Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia.

Uczniowie w trzech specjalnych komisjach sprawdzali wiedzę starszych kolegów, a także dorosłych z zakresu tabliczki mnożenia. Wykorzystano 211 losów z pytaniami. Byli i tacy, którym nie udało się za pierwszym razem. Jednak w tym dniu ważniejsza była zabawa i chęć opanowania tabliczki mnożenia. Zgodnie z regułami można więc było powtórzyć egzamin po godzinie. Wielu skorzystało z tej możliwości. Tytuł MT EXPERT zdobyło 137 osób. Wszystkim gratulujemy.

Dodatkowo na sali gimnastycznej uczniowie klas 4, 5 i 6-tych rywalizowali o tytuł "Klasowego Mistrza Tabliczki Mnożenia"

Oto zwycięzcy poszczególnych klas, osobno dziewczynki i chłopcy:

• kl. 4 a: Emilka Wojciechowska, Kuba Długosz i Maciek Wilk Mrugnięcie
  • kl. 4 b: Agnieszka Bazan i Kacper Miarka Uśmiech
  • kl. 5 a: Ola Zielińska i Mikołaj Samborek Śmiech
  • kl. 5 b: Karolina Ochalik i Kamil Król Mrugnięcie
  • kl. 6 a,b: Ola Stępień i Janek Kański Uśmiech
GRATULACJE

Copyright 2011 4 Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.