Biegi przełajowe.

17 września reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w biegu przełajowym wokół Zalewu Nowohuckiego. Organizatorem zawodów był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Kraków - Wschód, MKS Krakus i Fundacja - Centrum. Zawody miały charakter otwarty dla wszystkich szkół podstawowych w Krakowie. Zawodnicy musieli pokonać trasę 1250 m. Uczniowie SP 82 walczyli o jak najlepsze miejsca w zawodach. W pierwszej dziesiątce znaleźli się Milena Istrati zajmując 4 miejsce oraz Jakub Reszka, który ukończył bieg na punktowanym 7 miejscu. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Copyright 2011 Biegi przełajowe.. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.