Jadłospis 18.03.24 - 22.03.2024

PONIEDZIAŁEK  1 marca 2024r.                                     ALERGENY

1. Zupa gulaszowa z makaronem.                                             (seler, gluten )

2. Racuchy z jabłkami.                                                                 ( jaja, gluten, mleko)

WTOREK  19 marca 2024r.

1. Zupa jarzynowa z ziemniakami.                                              (seler, mleko)

2. Spaghetti   bolognese .                                                           (gluten, jaja, seler,)

ŚRODA  20 marca 2024r.

1. Zupa koperkowa z ryżem.                                                         (seler, mleko)

2. Kotlet mielony, ziemniaki, kapusta.                                        ( jaja, gluten)

3. Kompot.

CZWARTEK  21 marca 2024r.

1. Zupa ryżowa na rosole.                                                               (seler, )

2. Schab w sosie , ziemniaki, marchewka.                               (gluten, seler )

PIĄTEK  22 marca 2024r.

1. Zupa ogórkowa z ziemniakami .                                          (seler, mleko  )

2. Makaron Penne ze szpinakiem i fetą.                                 (mleko, gluten, jaja)

SMACZNEGO

Copyright 2011 Jadłospis 18.03.24 - 22.03.2024. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.