Podsumowanie zbiórki elektrośmieci

14 maja w naszej szkole odbyła się piąta zbiórka zużytych sprzętów elektrycznych i elektronicznych w ramach udziału w ogólnopolskim programie edukacyjnym MOJE MIASTO BEZ ELEKTROŚMIECI.

Dziękuję klasom, które przygotowały plakaty reklamujące i zachęcające do udziału w akcji. Pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych w dniu zbiórki ogromna część społeczności szkolnej, lokalnej, przybywała do naszej szkoły aby oddać zużyte elektroodpady. Najpopularniejsze były telewizory,akcesoria komputerowe i telefony komórkowe. Były też krajalnice ,płyty grzewcze oraz odkurzacze.

W sumie zebraliśmy ponad 600 sztuk wielorakich śmieci elektrycznych i elektronicznych, które zostały przekazane firmie recyklingowej ElektroEko. Już niedługo dowiemy się ile szkoła otrzyma punktów, które zbliżą nas do wygrania tablicy multimedialnej albo innych, cennych pomocy szkolnych

Dziękuję wszystkim dzieciom, rodzicom, nauczycielom, rodzinom i przyjaciołom naszej szkoły, którzy zaangażowali się w akcję: przynosząc lub przywożąc sprzęt do szkoły, pomagając w ładowaniu elektroodpadów do ciężarówki, reklamując zbiórkę wśród społeczności lokalnej.

Kolejna zbiórka już jesienią!!!

koordynator zbiórki

Katarzyna Gałek-Żmudzka

Copyright 2011 Podsumowanie zbiórki elektrośmieci. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.
Joomla Templates by Wordpress themes free