Akcja Lato 2023 II tydzień - program

"Kraków i okolice"

Kierownik: Marcin Mróz

UWAGA!

Proszę zaopatrzyć dzieci w bilety MPK, gdyż legitymacja do bezpłatnych przejazdów obowiązuje tylko do 30. 06. 2 bilety ulgowe 20 minutowe, lub KKM, lub KKR. W środę 5. 07 3 bilety.

Poniedziałek  3. 07. 2023

Hasło dnia:  Rekreacyjnie w Nowej Hucie

GRUPA I –M. Burek

GRUPA II – M. Skrzypek

GRUPA III – M. Chrabąszcz

GRUPA IV –  E. Rutka

Spacer nad Zalew Nowohucki, wizyta w tężni solankowej, oglądanie wystawy plenerowej o historii Nowej Huty, zabawa na placu zabaw.

Wtorek  4. 07. 2023

Hasło dnia: Wyżej, dalej, szybciej…”sportowcy” w świecie natury!

GRUPA I – M. Burek

GRUPA II – M. Skrzypek

GRUPA III – A. Mikołajczuk

GRUPA IV –  E. Rutka

Spacer wokół Placu Centralnego, Aleja Róż, Nowohuckie Centrum Kultury, Łąki Nowohuckie - użytek ekologiczny

Środa  5. 07. 2023

Hasło dnia:  Basenowa rekreacja

GRUPA I – J. Bajer

GRUPA II – M. Chrabąszcz

GRUPA III – B. Sendorek

GRUPA IV –  E. Siudy

Wyjście na basen (SP 91 - os. Handlowe) - wpłata 5zł/os - niezbędny będzie plecak z ręcznikiem, czepkiem, strojem kąpielowym i klapkami, nakryciem głowy w przypadku dużego nasłonecznienia, a w razie deszczu pelerynką/kurtką z kapturem.

Wyjście grup o g. 9.15 ze szkoły.

Wejście na basen o g. 10.00 oraz o 11.00. Grupy oczekujące spędzą czas na placu zabaw.

Po basenie udamy się na zwiedzanie Muzeum Nowej Huty. Zwiedzimy wystawę "Trzepaki, Reksio, Atari", "Atomowa Groza. Schrony w Nowej Hucie", oraz zajrzymy do sklepu "Biały Latawiec". W tym dniu są potzrebne 3 bilety ulgowe 20 minutowe.

Prosimy aby rzeczy były w plecaku.

Czwartek  6. 07. 2023

Hasło dnia: Ojcowski Park Narodowy

GRUPA I - B. Sendorek

GRUPA II –  A. Mikołajczuk

GRUPA III – M. Burek

GRUPA IV –  E. Siudy

Zbiórka o godzinie 7. 50, wyjazd 8.10.
Wycieczka do Ojcowskiego Parku Narodowego - zwiedzanie Pieskowej Skały - warsztaty edukacyjne, spacer do Maczugi Herkulesa, przejście z Ojcowa Doliną Sąspowską z przewodnikiem - 100 pln/os. Powrót ok. 16.00.

Piątek 7. 07. 2023

Hasło dnia: Raz i dwa, raz i dwa - każdy jakiś talent ma.

GRUPA I – J. Bajer

GRUPA II –  M. Skrzypek

GRUPA III – B. Sendorek

GRUPA IV –  M. Chrabąszcz

Wyjście grup o g. 9.15 ze szkoły.

Copyright 2011 Akcja Lato 2023 II tydzień - program. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.