Eko - misja! Nie marnuję!!!

Od zeszłego roku nasza szkoła bierze udział w projekcie " Eko - misja. Nie marnuję". Program organizowany jest przez Bank Żywności i ma na celu budzenie świadomości wśród młodych ludzi. Czemu musimy oszczędzać wodę czy prąd? Czy umiemy minimalizować zakupy i nie kupować rzeczy zbędnych? Czy segregujemy śmieci? Nie produkujemy ich w nadmiarze? 

O wszystkich tych sprawach rozmawialiśmy z Panią koordynator podczas spotkania online. W czterech klasach odbyły się spotkania online. Pochwaliliśmy się również wykonanymi przez nas projektami o tematyce ekologicznej. Plakaty, prezentacje, filmy. Cieszymy się ogromnie, że dane nam było wziąć udział w tej akcji. 

Copyright 2011 Eko - misja! Nie marnuję!!!. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.
Joomla Templates by Wordpress themes free