Zajęcia j. angielskiego dla Przedszkolaków

9 XI odwiedziły naszą szkołę Przedszkolaczki z Przedszkola Prywatnego nr 1. Dzieci wzięły udział w zajęciach j. angielskiego, powadzonych przez p. Katarzynę Gałek-Żmudzką. Nasi goście bardzo aktywnie w nich uczestniczyli, świetnie się bawiąc. Pomocą służyli im starsi koledzy z klasy IIIc. Po zabawie z j. angielskim, zwiedzili naszą szkołę. Bardzo im się podoba!

ZDJĘCIA

15 grudnia w ramach spotkań adaptacyjnych dla dzieci 5 i 6-letnich p. Katarzyna Gałek-Żmudzka poprowadziła "zabawy z j. angielskim". Nasi Goście z wielkim zaangażowaniem uczestniczyli w zajęciach prezentując swoje umiejętności językowe ! Podczas spotkania utrwalili i poznali nowe słówka oraz zwroty, świetnie się przy tym bawiąc !

Copyright 2011 Zajęcia j. angielskiego dla Przedszkolaków. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.