Zwiedzanie szkoły

16 października grupa z Przedszkola nr 117 zwiedzała naszą szkołę.
Z wielkim zaciekawieniem poznawali szkolne pomieszczenia i różnice w  ich przeznaczeniu. Bardzo spodobał im się dywan w świetlicy, na którym od razu zaczęli grać w "klasy". Jeszcze odwiedzą naszą szkołę, będą uczestniczyć w zajęciach kodowania, które przeprowadzi p. Alicja Działo.

23 października odwiedziła nas grupa przedszkolaków z Przedszkola nr 97.
Podczas zwiedzania szkoły poznali szkolne pomieszczenia i ich przeznaczenie. Bardzo podobała im się nasza szkoła, a najbardziej  nasze boiska oraz maszyny budowlane.

30 października gosciła w naszej szkole grupa przedszkolaków z Przedszkola nr 120.
Kolejna grupa poznała pomieszczenia naszej szkoły. Największym zainteresowaniem cieszyła się sala informatyczna, dlatego też p. Marcin Mróz zaprosił grupę na zajęcia komputerowe.

15 listopada grupa z Przedszkola nr 113 zwiedzała naszą szkołę.
Była to grupa bardzo ciekawych sześciolatków. Chętnie zadawali pytania dotyczące pracy szkoły i poszczególnych pomieszczeń. Chętnie nas odwiedzą ponownie, będą uczestniczyć w lekcji informatyki.

Copyright 2011 Zwiedzanie szkoły . Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.