Lekcje dla Przedszkolaków

4 listopada grupa sześciolatków z Przedszkola nr 117 wzięła udział w zajęciach kodowania, które przygotowała i przeprowadziła p. Alicja Działo. Tematem zajęć było "Grzybobranie". Dzieci "spacerując" po macie kodowały za pomocą strzałek drogę, jaką należy pokonać, aby zebrać grzyby. Wspaniale przy tym pracowały w grupach. Następnie kolorowały grzybka według kodu. Dzieci były bardzo zaangażowane w działania.

15 XI sześciolatki z Przedszkola nr 113, a 20 XI sześciolatki z Przedszkola nr 120 wzięły udział w zajęciach komputerowych prowadzonych i przygotowanych przez p. Marcina Mroza. Dzieci wykonywały zadania w edytorze grafiki, kolorując wybrane przez siebie obrazki. Prace były wykonane bardzo starannie. Dzieci wykazały się dużym zaangażowaniem i kreatywnością.

Copyright 2011 Lekcje dla Przedszkolaków. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.
Joomla Templates by Wordpress themes free