Kolejne zajęcia sportowe
20 listopada naszą szkołę odwiedziły dwie grupy sześciolatków tym razem z Przedszkola nr 177 na os. Kombatantów. W przygotowanych przez p. Pawła (nauczyciela wychowania fizycznego) atrakcyjnych zajęciach i grach, przedszkolacy świetnie się bawili. Było dużo ruchu, śmiechu i dobrej zabawy. Tego dnia nasi Goście mieli też okazję poznać naszą szkołę oraz zajęcia w klasach młodszych. Miło było nam Was gościć !