VII Ogólnopolski Konkurs Literacki

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Hansa Christiana Andersena w Radomiu zaprasza do wzięcia udziału w VII Ogólnopolskim Konkursie Literackim pt. „I ty możesz zostać baśniopisarzem". Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkoły podstawowej z klas IV-VI.

Uczniowie piszą baśń, wiersz lub scenariusz spektaklu teatralnego według określonych kryteriów. Praca konkursowa musi twórczo wykorzystywać wybrane motywy z twórczości H. Ch. Andersena i wyrażać przesłanie charakterystyczne dla twórczości tego autora. Nauczyciele poloniści oceniają prace, a najlepsze przesyłają do organizatorów. Każda szkoła może nadesłać maksymalnie 3 prace.
Rejestracja prac konkursowych potrwa do 19 stycznia 2014 r.

Copyright 2011 VII Ogólnopolski Konkurs Literacki. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.