Dzień Rodziny na zakończenie trzeciej klasy!

20 czerwca zaprosilismy do szkoły naszych rodziców. Przygotowaliśmy program artystyczny i niespodzianki dla gości z okazji ich święta. Zaprezentowaliśmy scenki o mamie, tacie, śpiewaliśmy wiele piosenek i graliśmy na dzwonkach chromatycznych.  To wszystko dla naszych KOCHANYCH RODZICÓW, aby wyrazić swoją wdzięczność za czas poświęcony dla nas!
Potem były również niespodzianki dla dzieci, a na koniec wspomnienia z naszych trzech wspólnych lat w klasie 3b. Oglądaliśmy przygotowane zdjęcia i podziwialiśmy nasze prace z klasy pierwszej, które rozdała nam nasza Pani....ależ było dużo śmiechu!!! :)

Copyright 2011 Dzień Rodziny na zakończenie trzeciej klasy!. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.