Czytajcie, a znajdziecie!

"Bo w książkach można znaleźć wszystko. Radość, mądrość i odpowiedzi na wiele pytań. Książka może Wam coś doradzić, podsunąć pomysł. Nauczy Was myśleć i rozumieć, pamiętać o rzeczach ważnych, a głupstwa puszczać w niepamięć. Radzić sobie i pomagać innym, śmiać się do łez i przez łzy"

Zapraszamy!

Nauczyciele bibliotekarze: Marta Sobolewska - Król &  Małgorzata Romańska

Zajrzyj tutaj :)

BiblioPadlet 1 - 3

BiblioPadlet 4 - 6

Copyright 2011 Biblioteka. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.