Kangurek 2021 - Konkurs Matematyczny

XXX edycja Międzynarodowego Konkursu Matematycznego

dla uczniów klas I-III z naszej szkoły,

odbędzie się 22 kwietnia  (czwartek),

o godz. 9.00 w budynku szkoły.

Uczestników proszę o przybycie do szkoły o godz. 8.45.

Potrzebny będzie długopis z czarnym lub niebieskim wkładem, krótka linijka.

Każdy uczestnik zostanie poinformowany na Librusie, w której sali będzie pisał test.

Proszę pamiętać o maseczkach.

Nie przynosimy butów na zmianę.

Koordynator konkursu

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych

Z ogromną radością informujemy, że

Martyna Walczak z klasy 8b

uzyskała tytuł FINALISTY

Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego w tym roku szkolnym.

GRATULUJEMY i ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!

Szanowni Państwo,

informujemy, że w związku z sytuacją epidemiczną w okresie 29.03.2021r - 9.04.2021r. wszystkie sprawy można zgłaszać przez pocztę szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub telefonicznie - nr tel. 887 203 375 od poniedziałku do piątku w godz. 8.30 - 14.30.

Nasze zainteresowania: projekty członków zespołu e-KidZ

Członkowie zespołu e-Twinning "e-KidZ" przygotowali projekty w języku angielskim prezentujące swoje wielorakie zainteresowania. Gorąco zachęcamy do ich oglądania.

e-KidZ nasze zainteresowania

Konkurs Matematyczny "Kangur"

Informujemy wszystkich uczniów, zgłoszonych do Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "Kangur 2021", że data konkursu uległa zmianie!!!

Termin został przesunięty na dzień 22 kwietnia 2021r.

Rekrutacja 2021/2022

Dyrektor Szkoły informuje, że dnia 1 marca 2021 r. rusza elektroniczna rekrutacja dla dzieci, które w roku szkolnym 2021/2022 rozpoczną naukę w klasie I szkoły podstawowej.

ZAPRASZAMY DO NASZEJ SZKOŁY!

Godziny pracy sekretariatu szkoły podczas rekrutacji:

poniedziałek , środa    8:00- 18:00

wtorek, czwartek, piatek   8:00- 15:30

Zaproszenie

W dniach 21 stycznia do 4 lutego br.na stronie internetowej Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie będą odbywać się  XIX „Styczniowe Targi Szkół Zawodowych w Meliorku”. To wydarzenie o charakterze edukacyjno-wychowawczym przygotowane w szczególności z myślą o uczniach klas ósmych i siódmych szkół podstawowych i Ich rodzicach.

Najważniejszym celem organizacji targów jest pomoc w wyborze dalszej drogi edukacyjnej na ponadpodstawowym etapie kształcenia. Szkoły branżowe i technika funkcjonujące na terenie Miasta Krakowa dysponują szeroką i atrakcyjną ofertą edukacyjną. Kształcą w wielu zawodach wychodząc naprzeciw zainteresowaniom i predyspozycjom młodych ludzi oraz zapotrzebowaniu dynamicznie zmieniającego się rynku pracy.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą szkół

Ferie 2021

Drodzy Uczniowie!

Wypoczywajcie i dbajcie o siebie!

Wesołych Świąt!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim naszym Uczniom, Rodzicom i Przyjaciołom wiele zdrowia i pokoju. Niech te dni przyniosą nam nadzieję i prawdziwą radość. Oby w przyszłym, 2021 roku, spełniły się nasze plany i oby dane nam było spotkać się i cieszyć swoją obecnością!
Dyrekcja i Nauczyciele SP 82

Ferie zimowe

Szanowni Państwo,

na stronie Portalu Edukacyjnego znajdują się propozycje na ferie zimowe przygotowane przez krakowskie młodzieżowe domy kultury oraz placówki oświatowo-wychowawcze o charakterze sportowym i kluby sportowe.

Link do oferty feryjnej:

Ferie zimowe – aktywne i bezpieczne! - Portal Edukacyjny

Od 9 listopada 2020r. wszystkie klasy 1-8

będą uczyć się w trybie zdalnym.

Stołówka szkolna pracuje i wydaje obiady na wynos.

Życzymy Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom zdrowia, spokoju i wytrałości .

Dyrekcja szkoły.

Europejska Odznaka Jakośći

Z ogromną radością informujemy, że nasza szkoła otrzymała

Europejską Odznakę Jakości eTwinning

za wspaniałą pracę w projekcie eTwinning "LITTLE PRETTY TWINS"

realizowanego roku szkolnym 2019/2020.

Praca uczniów zaangażowanych w projekt oraz nauczyciela - koordynatora projektu została oceniona przez Europejskie Biuro eTwinning

jako reprezentująca najwyższy europejski poziom.

European Quality Labels 2020

Obszar załączników

Copyright 2011 Tablica ogłoszeń. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.