Zwycięstwo w Queście Bieńczyckim

4 października uczestniczyliśmy w QUEŚCIE BIEŃCZYCKIM zorganizowanym przez dzielnicę XVI w ramach obchodów 70-lecia Nowej Huty. Szkołę wspaniale reprezentowały dwie drużyny; przedstawiciele klasy 7a i klasy 8a. Gra miała charakter biegu na orientację.

Uczniowie wykonywali zadania w różnych punktach dzielnicy XVI, które musieli odnaleźć z pomocą otrzymanej mapy. Spośród wszystkich drużyn na metę pierwsza dotarła drużyna z naszej szkoły - przedstawiciele klasy 8A ZDOBYWAJĄC PUCHAR!

GRATULUJEMY!!!

Dziękujemy Organizatorom  - Radzie Dzielnicy XVI za zaproszenie i wspaniałą zabawę!

Nasi sportowcy!

W dniu 26.09.2019 r. w Szkolnej Indywidualnej Lidze Lekkoatletycznej w której brali udział uczniowie naszej Szkoły z klasy 7a i 8a. Uczeń  Marcin  K. zdobył I miejsce i złoty medal w skoku w dal osiągając wynik 5m 23cm swój rekord życiowy i zakwalifikował się do Zawodów Wojewódzkich. Uzyskał także 4 miejsce w biegu na 100m.
Nasza sztafeta dziewcząt 4x100 m - Justyna B., Magda C., Amelia N., Wiktoria W.- uzyskała także 4 miejsce. Pozostali uczniowie biorący udział : Adrian A., Michał K., Maciej S., Szymon Sz. uplasowali się też na wysokich miejscach w pozostałych konkurencjach tj. bieg 100,300,600,1000 m , pchnięcie kulą.

Gratululemy i życzymy dalszych sukcesów!

Orły edukacji KONKURS

Nasza szkoła uzyskała ocenę 8,9 na 10, a co za tym idzie została LAUREATEM Orłów Edukacji. Dołączyła do grona liderów szkół wyznaczających kierunek, stawiających na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji.

Organizator konkursu to firma Beautiful Company.  Ideą projektu było wyróżnienie najlepszych szkół. Otrzymane LOGO Orłów ma kojarzyć się jednoznacznie z jakością oraz zadowoleniem Rodziców.

Cieszymy się bardzo z tak ogromnego wyróżnienia i dziękujemy za zaufanie!

POMOC DLA ALANA

PILNE!!!
Zwracamy się z prośbą o pomoc dla naszego ucznia z klasy 8. ALAN boryka się z ciężką chorobą. Niejednokrotnie wspólnie pomagaliśmy mu w tej walce. W tej chwili dla naszego kolegi pilnie potrzebna jest krew 0 RH-

Bardzo prosimy o nagłośnienie sprawy. Kontakt z mamą ALANA - pod nr tel. 530 105 515.

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019
odbędzie się w dniu 19 czerwca 2019 r. (środa).

Msza Święta w kościele dla klas I - II o godz. 8:00

Msza Święta w kościele dla klas IV - VIII o godz. 10:00

ROZDANIE ŚWIADECTW W SZKOLE:

8:00 - 9:30 KLASY VII - VIII

9:30 - 11:00 KLASY I - II

11:00 - 12:30 KLASY IV - VI

DZIEŃ DZIECKA

WSZYSTKIM NASZYM UCZNIOM
Z OKAZJI DNIA DZIECKA
ŻYCZYMY SPEŁNIENIA
WSZYSTKICH MARZEŃ!!!

Podział godzin 20-24.05 kl.8

Podział godzin obowiązuje uczniów klas 7a, 8a i 8b, którzy nie wyjechali na wycieczkę do Włoch.

Załączniki:
Pobierz plik (LIBRUS Synergia.pdf)LIBRUS Synergia.pdf[ ]85 kB

Olimpus z Języka Angielskiego

Z radością informujemy, że w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Angielskiego "Olimpus" laureatami zostali:

Natalia Z. z kl. 4a
Łucja G. z kl. 4a
Filip B. z kl. 5c
Adam J. z kl. 5c
Bartosz K. z kl. 5c
Jeremi K. z kl. 5c
Franciszek B. z kl. 6a
Kaja Ś. z kl. 6b

Gratulujemy!!!

Zajęcia adaptacyjne

W związku z kontynuacją akcji strajkowej, zajęcia adaptacyjne dla Przedszkolaków w dniu 25 kwietnia zostają odwołane.

Rekolekcje Wielkopostne

Rekolekcje Wielkopostne dla dzieci i młodzieży

Parafia św. Józefa Oblubieńca NMP w Krakowie

3 kwietnia - środa

9.00 - Nauka rekolekcyjna dla klas 7-8

10.00 - Nauka rekolekcyjna dla klas 1-2

11.00 - Nauka rekolekcyjna dla klas 4-6

4 kwietnia - czwartek

9.00 - Nauka rekolekcyjna dla klas 7-8

10.00 - Nauka rekolekcyjna dla klas 1-2

11.00 - Nauka rekolekcyjna dla klas 4-6

17.00 - 19.00 Spowiedź rekolekcyjna

5 kwietnia - piątek

9.00 - Msza Święta dla klas 7-8

10.00 - Droga Krzyżowa dla klas 1-2

11.00 - Msza Święta dla klas 4-6

Konkurs "Praca Organiczna 2.0"

Na początku marca w naszej szkole gościliśmy uczniów szkół średnich województwa małopolskiego.  Brali oni udział w II edycji
Ogólnopolskiego Konkursu pt: " Praca Organiczna 2.0 " , którego organizatorem  jest Fundacja Zakłady Kórnickie a honorowy patronat sprawuje Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Pan Andrzej Duda. Komisja Konkursowa na podstawie wyników pisemnego testu i po dogrywce wyłoniła zwycięzców. Są nimi uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Myślenicach.  W etapie finałowym będą oni reprezentować nasze województwo i walczyć o cenne nagrody.
Gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia.

Szkolny Konkurs Wokalno-Językowy "Mam talent"

4 marca 2019 roku odbył się Szkolny Konkurs Wokalno-Językowy "Mam talent-Śpiewam w Języku Angielskim" dla Klas I-II.

W konkursie wzięło udział 16 uczestników, którzy zaśpiewali wybrane przez siebie piosenki w języku angielskim.

Oto wyniki:

Czytaj więcej: Szkolny Konkurs Wokalno-Językowy "Mam talent"

Copyright 2011 Tablica ogłoszeń. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.