Rekrutacja 2021/2022

Dyrektor Szkoły informuje, że dnia 1 marca 2021 r. rusza elektroniczna rekrutacja dla dzieci, które w roku szkolnym 2021/2022 rozpoczną naukę w klasie I szkoły podstawowej.

ZAPRASZAMY DO NASZEJ SZKOŁY!

Godziny pracy sekretariatu szkoły podczas rekrutacji:

poniedziałek , środa    8:00- 18:00

wtorek, czwartek, piatek   8:00- 15:30

Zaproszenie

W dniach 21 stycznia do 4 lutego br.na stronie internetowej Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji w Krakowie będą odbywać się  XIX „Styczniowe Targi Szkół Zawodowych w Meliorku”. To wydarzenie o charakterze edukacyjno-wychowawczym przygotowane w szczególności z myślą o uczniach klas ósmych i siódmych szkół podstawowych i Ich rodzicach.

Najważniejszym celem organizacji targów jest pomoc w wyborze dalszej drogi edukacyjnej na ponadpodstawowym etapie kształcenia. Szkoły branżowe i technika funkcjonujące na terenie Miasta Krakowa dysponują szeroką i atrakcyjną ofertą edukacyjną. Kształcą w wielu zawodach wychodząc naprzeciw zainteresowaniom i predyspozycjom młodych ludzi oraz zapotrzebowaniu dynamicznie zmieniającego się rynku pracy.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą szkół

Ferie 2021

Drodzy Uczniowie!

Wypoczywajcie i dbajcie o siebie!

Wesołych Świąt!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim naszym Uczniom, Rodzicom i Przyjaciołom wiele zdrowia i pokoju. Niech te dni przyniosą nam nadzieję i prawdziwą radość. Oby w przyszłym, 2021 roku, spełniły się nasze plany i oby dane nam było spotkać się i cieszyć swoją obecnością!
Dyrekcja i Nauczyciele SP 82

Ferie zimowe

Szanowni Państwo,

na stronie Portalu Edukacyjnego znajdują się propozycje na ferie zimowe przygotowane przez krakowskie młodzieżowe domy kultury oraz placówki oświatowo-wychowawcze o charakterze sportowym i kluby sportowe.

Link do oferty feryjnej:

Ferie zimowe – aktywne i bezpieczne! - Portal Edukacyjny

Od 9 listopada 2020r. wszystkie klasy 1-8

będą uczyć się w trybie zdalnym.

Stołówka szkolna pracuje i wydaje obiady na wynos.

Życzymy Uczniom, Rodzicom i Nauczycielom zdrowia, spokoju i wytrałości .

Dyrekcja szkoły.

Europejska Odznaka Jakośći

Z ogromną radością informujemy, że nasza szkoła otrzymała

Europejską Odznakę Jakości eTwinning

za wspaniałą pracę w projekcie eTwinning "LITTLE PRETTY TWINS"

realizowanego roku szkolnym 2019/2020.

Praca uczniów zaangażowanych w projekt oraz nauczyciela - koordynatora projektu została oceniona przez Europejskie Biuro eTwinning

jako reprezentująca najwyższy europejski poziom.

European Quality Labels 2020

Obszar załączników

Szkolny gabinet stomatologiczny

Pragniemy poinformować , że w obecnej sytuacji epidemiologicznej i
wynikającymi z niej trudnościami technicznymi  z utrzymaniem reżimu
sanitarnego w szkolnych gabinetach stomatologicznych,
Specjal Dent  zaprasza
do korzystania z usług do przychodni
przy ul. Dunajewskiego 5 w
Krakowie.

Wszystkie usługi świadczone będą w ramach kontraktu z NFZ przeniesionego
z gabinetów szkolnych.

Drodzy Nauczyciele!
W Dniu Waszego Święta Samorząd Uczniowski w imieniu wszystkich koleżanek i kolegów składa serdeczne życzenia zdrowia, szczęścia, wytrwałości, radości i spełnienia wszystkich marzeń! Dziękujemy Wam za uśmiech, dobre słowo, zachętę do pracy, przekazywanie wiedzy i za to, że zawsze możemy na Was liczyć.
Uczniowie SP 82

Słoneczna Integracja

Z radością informujemy, że w konkursie projektu edukacyjnego Słoneczna Integracja " Dzieła recyklingowe - nadaj drugie życie niepotrzebnym rzeczom" uczniowie klasy VII a zajęli

III miejsce za prace grupowe w kategorii klas IV-VIII (uczniowie: Bartosz, Olaf, Antoni E., Magdalena, Zuzanna, Milena, Jakub, Aleksandra, Weronika) ,

a w kategorii prac indywidualnych

Antoni Ż zajął II miejsce.

Dzień Edukacji

Dziś w tym szczególnym dniu, W Dniu Święta Edukacji,

kiedy to wszystkie myśli skierowane są na polską szkołę,

wyrażam wszystkim Nauczycielom wdzięczność za

zaangażowanie, codzienny trud, cierpliwość w pokonywaniu

przeciwności i życzę zrozumienia od innych

i docenienia zawodu nauczyciela, pojmując go jako działanie

wyjątkowe.

Dyrektor szkoły.

Krajowa Odznaka Jakości

Z radością informujemy, że nasza szkoła otrzymała Krajową Odznakę Jakości za międzynarodowy projekt eTwinning pt. "Little Pretty Twins", który był realizowany w roku szkolnym 2019/2020 w klasach VIabcd i VIIb.

Serdecznie gratulujemy i dziękujemy uczniom, którzy wzięli udział w projekcie za wkład i zaangażowanie.

Komunikat

Dzielnicowy st.sierż. Michał Fortuna (telefon kontaktowy 12 61 53 602 komórkowy 604 220 859) prowadzi w Krakowie na os. Kalinowym działania zmierzające do wyeliminowania zjawiska zakłócania ładu i porządku publicznego przez młodzież gromadzącą się w rejonie boisk szkolnych MDK im. J. Korczaka ora SP 82 na os. Kalinowym w Krakowie.

Planowany czasookres podejmowanych działań: 1.08.2020 - 31. 01 2021r.

Copyright 2011 Tablica ogłoszeń. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.