Samorząd Uczniowski IV-VIII - plan pracy

Lp. Zadanie Termin Uwagi
1. Rozpoczęcie roku szkolnego. 1.09.2020 r. Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 z wychowawcami klas. Powitanie uczniów w nowym roku szkolnym poprzez Dziennik Elektroniczny Librus.
2. Kampania wyborcza i wybory do SU Do 20.09.2020 r. Prezentacja kandydatów, wybory.
3. Spotkania SU Spotkania raz w miesiącu lub w zależności od potrzeb Ustalenie zadań SU oraz sposobu ich realizacji, zapoznanie się z regulaminem o miano „Najlepszej klasy” . terminarz zaplanowanych działań. ( W sytuacji ogłoszenia epidemii kontakty drogą elektroniczną ).
4. Konkurs o miano „Najlepszej klasy” Cały rok Odnotowywanie osiągnięć klas zgodnie z wymaganiami nowego regulaminu.
5. Dyżury szkolne Cały rok Pełnienie na terenie szkoły dyżurów przez uczniów poszczególnych klas, aktualizacja tablicy SU
6. Współpraca z PCK, Kołem Wolontariatu, Samorządem klas I-III Cały rok Udział w organizowanych akcjach zgodnych z wytycznymi MEN.
7. Dzień Chłopca Wrzesień Świętowanie Dnia Chłopca – życzenia
8. Święto Komisji Edukacji Narodowej Październik Życzenia dla pracowników szkoły.
9. Święto Niepodległości Październik – Listopad Uroczystości w klasach w ramach godzin wychowawczych połączony z konkursem historycznym.
10. Andrzejki Listopad Dzień wróżb andrzejkowych.
11. Wigilia szkolna Grudzień Udział w uroczystym spotkaniu wigilijnym, życzenia dla pracowników szkoły.
12. Podsumowanie pracy w I okresie Styczeń Podsumowanie I okresu nauki i ogłoszenie wyników konkursu na najlepszą klasę (I etap)
13. Walentynki Luty Kartka Walentynowa – życzenia dla sympatii.
14. Dzień Kobiet Marzec Kwiatek dla pań – życzenia.
15. Wielkanoc Kwiecień Życzenia z okazji Świąt
16. Święto Konstytucji 3 Maja Maj Działania w ramach uczczenia święta.
17. Dzień Dziecka Czerwiec Dzień bez stresu.
18. Dzień Patrona Czerwiec Udział w przygotowywaniu obchodów.
19. Podsumowanie całorocznej pracy Czerwiec Podsumowanie pracy SU, ogłoszenie wyników konkursu na „Najlepszą Klasę”.
20.

Pożegnanie klas ósmych i

25.06.2021 r.

Uroczysty apel, spotkania z wychowawcą.

Życzenia wakacyjne.

Copyright 2011 Samorząd uczniowski IV-VIII. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.