maj wydarzenia w VIb

Co się będzie działo gimnazja wybrane, poprawiamy co jest do poprawienia, będzie dobrze.

W warsztatach o cyberprzemocy " dobro czyń, zdrowo żyj" przygotowaliśmy plakaty i hasła na temat zagrożeń wynikających z nadużywania komórek np.

" w grę planszową graj - komórkę na bok daj"

" zamiast siedzieć nad komórką idź na pole z przyjacółką"  dobre rady , wystarczy zastosować

ostatnie wydarzenia w klasie VIb

Nasze dzieje w tym semestrze wzbogaciły się o kolejne punkty

marzec konkurs fitness tym razem bez rywalizacji i zdenerwowania, ale z dużą przyjemnością, wspólnie z koleżankami z VIa. trochę mroczny układ .Zawsze lepiej razem, niż po przeciwnej stronie.

Poszukiwanie wielkanocnego zająca zbiegło sie nam z powitaniem wiosny, czy zrobiliśmy coś nie tak ,że zając się znalazł, ale wiosna nie.Długo przyszło nam na nią poczekać. Nawet po świętach trzeba było nosić zimowe ubrania.

kwiecień

poważna sprawa- sprawdzian po klasie VI łatwy czy trudny tego dowiemy się kiedy ogłoszą wyniki. Oj będzie się działo

wyprawa do teatru, bywamy tam zwykle raz w roku.Spektakl " Błysk rekina" -fajny. Po przedstawieniu wejście na scenę i zdjęcia z aktorami . Teatr da się lubić

„Wszyscy jesteśmy z Nowej Huty”

W naszej szkole organizowane są wycieczki pod hasłem „Wszyscy jesteśmy z Nowej Huty” w różne ciekawe miejsca. Nasza klasa chętnie uczestniczy w tych spotkaniach. Od początku roku szkolnego odwiedziliśmy kilka ciekawych miejsc. Byliśmy w Teatrze Ludowym, „uSzpinaka” w Nowohuckim Centrum Kultury, zwiedziliśmy również Zakon Cystersów w Mogile. Spotkanie te odbywają się w soboty, więc zamiast siedzieć przed telewizorem czy komputerem my chętnie spotykamy się razem i poznajemy ciekawe zakątki naszej dzielnicy Nowej Huty lub odwiedzamy miejsca już nam znane. Czeka nas jeszcze wycieczka do nowo otwartego teatru, a w czerwcu wyprawa autokarowa w nieznane.

Copyright 2011 Klasy archiwum. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.