Akcja Góra Grosza

"Góra Grosza" to już XIII edycja ogólnopolskiej akcji charytatywnej. W naszej szkole akcja zbiórki monet odbywała się w listopadzie. Uczniowie zbierali monety w klasach, aby 2 grudnia w czasie wielkiego finału usypać Wielką Górę Grosza. Zebraliśmy 38 tys. 575 monet co dało wartość 836 zł 48 gr. Pieniądze te trafią do dzieci wychowujących się poza własną rodziną np: do rodzinnych domów dziecka lub pogotowi rodzinnych. Jeszcze raz postawa uczniów naszej szkoły dowiodła, że mały gest może wiele w niesieniu pomocy potrzebującym.

Szkolne Koło PCK                                                                                                                                                                                                Opiekunowie Koła PCK p. Renata Gruca, p. Katarzyna Regucka

Copyright 2011 Akcja Góra Grosza. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.