Czerwonokrzyska Gwiazdka.

Co roku przed Świętami Bożego Narodzenia uczniowie, rodzice i pracownicy naszej szkoły pomagają najuboższym mieszkańcom Krakowa.  Wszystkim przyświeca  hasło "Ty też możesz zostać Świętym Mikołajem". W tym roku przez dwa tygodnie zbieraliśmy na terenie szkoły artykuły spożywcze, które trafiły do Krakowskiego Oddziału Polskiego Czerwonego Krzyża, a następnie do rodzin wielodzietnych, ludzi samotnych i chorych.. Akcję zorganizowało Szkolne Koło PCK wspólnie z naszą panującą w tym roku "Królową Jadwigą" - Kornelią Kędzior.

Nasi uczniowie zawsze chętnie uczestniczą w akcjach charytatywnych odpowiadając na apele potrzebujących.                     Dziękujemy za Wasze Wielkie Serce!

Opiekun SK PCK.

Copyright 2011 Czerwonokrzyska Gwiazdka.. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.