Niedługo wakacje!

Dobiega końca rok szkolny. Przed nami upragnione wakacje. Zostaliśmy już sklasyfikowani. Wiemy jakie mamy oceny, jakie zachowanie. Jedni wypadli gorzej, inni lepiej, ale wszyscy zdaliśmy do szóstej klasy.

A teraz trochę statystyki:

Świadectwa z paskiem otrzymają:

Weronika Wszołek, Sandra Szewczyńska, Dominika Zielińska, Klaudia Szlachetka

Wzorowe zachowanie mają:

Weronika Wszołek, Sandra Szewczyńska, Dominika Zielińska, Klaudia Szlachetka

Zostaną wpisane do „Złotej Księgi”:

Weronika Wszołek, Sandra Szewczyńska, Klaudia Szlachetka

Bardzo dobre zachowanie mają:

Aleksandra Klasa, Julia Pałczyńska, Klaudia Wysopal

Średnia naszej klasy wyniosła 4,2.

Najwyższe średnie w klasie otrzymali:

Weronika Wszołek – średnia 5,6

Klaudia Szlachetka – średnia 5,2

Sandra Szewczyńska – średnia 5,0

To był ciężki rok. Wszyscy staraliśmy się jak tylko mogli:

- braliśmy udział w wielu konkursach przedmiotowych, zawodach z wychowania fizycznego, rozgrywkach międzyklasowych, raz z większym, raz z mniejszym sukcesem. Reprezentowaliśmy też naszą szkołę na zewnątrz. Jednak największy sukces klasowy i szkolny osiągnęliśmy wygrywając konkurs ekologiczny „TESCO dla szkół”.

22 czerwca odbył się apel podsumowujący nasze osiągnięcia. Zostały nam wręczone nagrody, dyplomy, wyróżnienia i uznania. Zajęliśmy (3 lub 4) miejsce w szkole w konkursie „O miano najlepszej klasy”.

Po wakacjach czeka nas ciężki rok, szósta klasa, egzaminy i wybór gimnazjum. Musimy wziąć się w garść, aby było lepiej niż w tym roku. Ale to dopiero po wakacjach.

A teraz … ?

A teraz wszystkich czeka nagroda słońce, wakacje, piękna pogoda …

Copyright 2011 Niedługo wakacje!. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.