Dzień Kobiet

W piątek 8 marca obchodziliśmy w naszej klasie, powracający do łask Międzynarodowy Dzień Kobiet. W Polsce nie mamy dnia wolnego z tej okazji, jak to jest np. w Rosji, ale z roku na rok obserwujemy coraz większe zainteresowanie tym świętem. Nasi szkolni koledzy także wyjątkowo przygotowali się do święta wszystkich pań i panienek. Zaskoczyli nas pięknymi prezentami w postaci błyszczków do ust, kolorowych gumek do włosów i kryształowych kolczyków. Nieodzownym dodatkiem do tego były świeże, marcowe tulipany. Nasza pani dostała ich nawet całą wiązkę oraz słodycze. Największą niespodziankę sprawił nam Dawid M., własnoręcznie przygotowując przepyszne mufinki oraz prezentację multimedialną o historii święta kobiet, zawierająca sympatyczne wiersze i zdjęcia.

Bardzo wszystkim chłopcom dziękujemy i zastanawiamy się czym zaskoczą nas za rok?...

Płeć piękna klasy 5b

Copyright 2011 Dzień Kobiet . Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.