Cyrk w naszej szkole 12 lutego 2013r.

12 lutego do naszej szkoły przyjechał cyrk. Występy odbywały się w sali gimnastycznej, osobno dla klas 1-3 i 4-6.

Obejrzeliśmy sztuczki dwóch śmiesznie ubranych panów cyrkowców: żonglowanie piłeczkami i obręczami, wykonywanie
z balonów różnych przedmiotów oraz jazdę na jednokołowym, bardzo wysokim rowerze. Cyrkowcy chętnie brali
do pomocy ochotników, którzy w nagrodę dostali balony. Z naszej klasy zaszczyt ten spotkał Natalkę.
Bardzo spodobał nam się też występ mima, który zabawnie się poruszał i robił śmieszne miny. Miał twarz
pomalowaną na biało i nie odezwał się ani słowem.
Przedstawienie wszystkim nam przypadło do gustu i mamy nadzieję, że cyrk jeszcze nie raz odwiedzi naszą szkołę.

opracowała Ola Wolak

Copyright 2011 Cyrk w naszej szkole 12 lutego 2013r.. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.