Warsztaty Dobrze czyń, zdrowo żyj 18 maj 2013

18.05.2013r. wzięliśmy udział w warsztatach profilaktycznych pt. "Dobrze czyń - zdrowo żyj".

Brali w nich udział uczniowie klas III-VI. Obejrzeliśmy program artystyczny przygotowany pod opieką pani pedagog, w którym koledzy i koleżanki (w tym Ania, Emilia i Kornelia) przekonywali nas, że powinniśmy mniej czasu spędzać przed komputerem i telewizorem, a wolny czas poświęcać aktywnej formie wypoczynku. Każda klasa przygotowała też plakat i hasło dotyczące tego tematu. W naszej klasy brzmiało ono: "Wyłącz komputer, włącz myślenie". Na warsztatach poznaliśmy także laureatów Międzyszkolnego Konkursu Multimedialnego "Korzystam bezpiecznie z internetu". Bardzo ucieszyła nas wiadomość, że wśród nich znalazł się Albert Wiązania z naszej klasy, który otrzymał wyróżnienie.

Copyright 2011 Warsztaty Dobrze czyń, zdrowo żyj 18 maj 2013. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.