Kudłacze

25 czerwca nasza klasa wybrała się na jednodniową wycieczkę górską na Kudłacze (730 m n.p.m.) k. Myślenic. Towarzyszyli nam rodzice, rodzeństwo i oczywiście przewodnik beskidzki pan Bartek, dzięki któremu dowiedzieliśmy się wiele na temat Beskidu Średniego. Chociaż trasa na szczyt była długa i męcząca, to wszyscy świetnie się bawili, a przy schronisku mogliśmy odpocząć przy wspólnym ognisku, a pograć w piłkę i zapoznać się eksponatami Ośrodka Edukacyjnego. Droga powrotna przebiegła szybko, i wszyscy zajechaliśmy do Krakowa zmęczeni, ale szczęśliwi i pełni wrażeń - i z piosenką na ustach :))

Copyright 2011 Kudłacze. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.