Informacje klasowe 30.03.2014

Płatności:

• proszę o wpłatę za mleko czekoladowe 2,70 do 10 kwietnia;

Bieżące informacje:

• Gorące podziękowania dla grupy tanecznej, która wystąpiła na Przeglądzie Układów Tanecznych Fitness w poniedziałek 24 marca!!!! Dziękuję też wszystkim widzom, którzy kibicowali dziewczynkom i Konradowi!!!
  • Dziękuję wszystkim uczniom i rodzicom za włączenie się w zbiórkę darów dla rodzin z Ukrainy. Wysłaliśmy 12 paczek dla potrzebujących!!!
  • do 4 kwietnia można przynosić żywność dla ubogich - akcja PCK!!!
  • Ze względu na chorobę prowadzącego, lekcja z rycerzami odbędzie się w późniejszym terminie;
  • 1 kwietnia – dzień wolny od zajęć dydaktyczno- wychowawczych (sprawdzian uczniów klas szóstych). Proszę o zapewnienie opieki dzieciom;
  • 4 kwietnia o 13.40 odbędzie się konkurs wokalno-językowy „Mam talent-Śpiewam w języku angielskim”. Zgłoszenia przyjmuję do 31.03. Zachęcam do udziału.
  • 14 kwietnia odbędzie się zebranie z rodzicami. Bardzo gorąco zapraszam!!!

Z pozdrowieniami,

Wychowawczyni

Copyright 2011 Informacje klasowe 30.03.2014. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.