Wielki Sprawdzian "Czy jestem patriotą"

30 kwietnia odbył się apel – Wielki Sprawdzian „Czy jestem patriotą” z okazji 223 Rocznicy uchwalenia Konstytucji III Maja przygotowany przez naszą klasę oraz klasę 5b. Po raz pierwszy miał on formę turnieju dla klas III-VI, które stanęły w szranki z zadaniami dotyczącymi tego okresu historycznego. Nasi koledzy musieli rozpoznać symbole narodowe, tańce polskie, znane postaci historyczne, a także odpowiedzieć na pytania dotyczące Konstytucji. My wcieliliśmy się w role ekspertów, hostess, bohaterów narodowych i chóru. Mamy nadzieję, że wszyscy nie tylko dobrze się bawili, ale także odświeżyli swoją wiedzę historyczną.

Copyright 2011 Wielki Sprawdzian "Czy jestem patriotą". Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.