Zakończenie roku szkolnego 2013/14

27 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2013/2014.

Podczas apelu na sali gimnastycznej mogliśmy podziwiać piękny i wzruszający występ klas szóstych, z którymi widzieliśmy się po raz ostatni w naszych szkolnych murach. Następnie, Pani dyrektor rozdała dyplomy i nagrody uczniom, którzy uzyskali najlepsze wyniki w tym roku. Potem udaliśmy się do naszej sali lekcyjnej gdzie wszyscy otrzymali świadectwa ukończenia klasy piątej. Z łezką w oku pożegnaliśmy się z Olą, która będzie uczęszczać do klasy szóstej w innym mieście. Będziemy o Tobie zawszy pamiętać!!! Przed nami 2 miesiące niezapomnianych wakacji. Niech będą ciekawe i bezpieczne. Do zobaczenia w szkole 1 września!!!

A oto nasi najlepsi uczniowie w roku szkolnym 2013/2014:

złota księga:

Kornelia Kędzior, Weronika Pykosz, Ola Wolak

świadectwa z biało-czerwonym paskiem:

Kamil Dziedzic, Kornelia Kędzior, Natalia Piątek, Weronika Pykosz, Iza Sowińska, Ola Wolak

zachowanie wzorowe:

Kornelia Kędzior, Natalia Piątek, Weronika Pykosz, Anna Siudy, Iza Sowińska, Emilia Stadler, Ola Wolak

wzorowa frekwencja:

Kamil Dziedzic, Kornelia Kędzior, Weronika Pykosz

GRATULUJEMY!!!

Copyright 2011 Zakończenie roku szkolnego 2013/14. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.