Ferie zimowe

W tym roku nasza klasa wspólnie spędzała ferie zimowe. Od 14 do 19 stycznia przebywaliśmy na zimowisku w Porębie Wielkiej. Wraz z nami pojechali też uczniowie z klasy 4a, 3a oraz panie: Katarzyna Gałek-Żmudzka i Ewa Siudy. Mieliśmy wymarzoną pogodę do saneczkowania. Aktywnie spędzaliśmy wolny czas. Codziennie bawiliśmy się na śniegu. Każdy z nas miał szansę wykazania się w wielu konkurencjach sportowych: indywidualnych oraz grupowych. Drugiego dnia pobytu pojechaliśmy na wycieczkę do Zakopanego. Na terenie ośrodka graliśmy w bilard, piłkarzyki oraz w tenisa stołowego. Rozwijaliśmy swoje talenty wokalne śpiewając piosenki przy akompaniamencie gitary. Wieczorami "resztki sił" wykorzystywaliśmy podczas dyskotek. Pomimo tak wielu zdjęć wróciliśmy wypoczęci i pełni sił do Krakowa.

GALERIA

Copyright 2011 Ferie zimowe. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.