Informacje 3 listopada

• 8 listopada odbędzie się apel z okazji rocznicy Odzyskania Niepodległości przygotowany przez klasy szóste. Cztery uczennice z naszej klasy zaśpiewają piosenkę "Żeby Polska była Polską".
  • 11 listopada - Święto Odzyskania Niepodległości - dzień wolny od zajęć dydaktyczno - wychowawczych.
  • W dniach od 18 do 29 listopada nasza klasa pełni dyżur szkolny. Uczniowie sprawujący dyżur zobowiązani są do posiadania odpowiedniego ubioru - biała koszula i mundurek. Dyżur zaczynają o godzinie 7.45.
  • 28 listopada odbędzie się przegląd piosenki z projektu "Rozśpiewana szkoła". W tym roku śpiewamy piosenki harcerskie, a nasza klas przygotowuje - "Lato z komarami".

Copyright 2011 Informacje 3 listopada. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.