Informacje 13 października

• 14 października – dzień wolny od zajęć dydaktycznych; przychodzą osoby zaangażowane w Ślubowanie i uroczystość Święta Edukacji Narodowej.
  • 15 października (środa) wyjście do Fortu 49 Krzesławice (podczas zajęć lekcyjnych – wyjście ok. 9.00, powrót ok. 12.30-13.00); proszę o zabranie materiałów na lekcję 1, 2 i 6, 7 (zaj. komputerowe, religia, wf - dz., chłopcy mają odwołany wf i przychodzą na 8.55); proszę zabrać 2 bilety ulgowe i legitymację.
  • 16 października (czwartek) wyjście na warsztaty pt „Podróż do wnętrza ludzkiego organizmu” w Galerii Bronowice; zbiórka pod szkołą 7.45, powrót ok. 12.30; proszę zabrać 2 bilety ulgowe 40 minutowe, potrzebna opieka rodzica.
  • 17 października (piątek): przyroda, j. polski*, matematyka, matematyka, religia , historia.
  • 23 października odbędzie się ZBIÓRKA ELEKTROŚMIECI w godz. 16.00-18.00. Zachęcam do przynoszenia elektrosprzętów.
  • 26 listopada g. 17.00 - Rozśpiewana Szkoła.
  • Wycieczka z pobytem nocnym do Kopalni Soli w Bochni odbędzie się 11-12 grudnia. Proszę o zaopatrzenie się w śpiwór.
  • Zachęcam do zbierania groszy na Górę Grosza oraz nakrętek; raz w miesiącu tj. w ostatni piątek miesiąca odbywa się zbiórka puszek aluminiowych – zachęcam do przynoszenia.
Copyright 2011 Informacje 13 października. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.