Zagraniczni Goście w IIIa

8 stycznia 2013r. mieliśmy my przyjemność spotkać się z odwiedzającymi naszą szkołę Gośćmi z Kanady, Egiptu i Mauritiusa. To było bardzo miłe spotkanie.

Każdy z Gości opowiedział nam o swoim kraju, pokazał najwspanialsze zabytki i miejsca swojej ojczyzny. Zadawaliśmy mnóstwo pytań, by jak najwięcej uzyskać informacji o życiu ludzi mieszkających w innych miejscach na Ziemi. Można było przy okazji poćwiczyć język angielski, za pomocą którego porozumiewaliśmy się. Jenny, Mohamed i Chris byli bardzo mili, sympatyczni i pełni radości. To był miło i dobrze spędzony czas.

Copyright 2011 Zagraniczni Goście w IIIa. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.