Na Wawelu

         Dzisiaj tj. 20 lutego 2013 roku byliśmy z klasą na lekcji muzealnej w komnatach zamku królewskiego na Wawelu. Z uwagą i w skupieniu słuchaliśmy opowieści pani przewodnik. Zadawaliśmy mnóstwo pytań, z zaciekawieniem oglądaliśmy wszystkie muzealne eksponaty, freski, szczególnie arrasy. Pani przewodnik była z nas bardzo zadowolona i zachwycona naszą rozległą wiedzą z zakresu legend i historii. Zaprosiła nas na kolejne spotkanie z Wawelem i jego tajemnicami. Chętnie też zajrzy do naszej szkoły, by pogłębiać naszą wiedzę!  


                     Serdecznie zapraszamy!          

                                                                                                                    

Copyright 2011 Na Wawelu. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.
Joomla Templates by Wordpress themes free