Robotyka w 3a

028.gifDzisiaj tj. 27 maja 2013 roku byliśmy na zajęciach warsztatowych z robotyki.

Pani powiedziała nam, że jest to innowacyjny projekt zajęć dla dzieci. Mamy szczęście, że mieszkamy w Krakowie, bo nie wszędzie są takie warsztaty! Pracowaliśmy w grupach. Sami projektowaliśmy i budowaliśmy roboty!!! Bawiliśmy się świetnie, a przy okazji dużo nauczyliśmy się. Projekt robota wykonaliśmy na laptopie i wg tego projektu zrobiliśmy swojego robota. I na dodatek wykonywał nasze polecenia!!! Przez chwilę mogliśmy poczuć się jak prawdziwi inżynierowie. Bardzo chcielibyśmy jeszcze mieć takie zajęcia!!

CZYTAJ WIĘCEJ na:

http://www.edurobot.pl/

                                                                                  067.gif

 

Copyright 2011 Robotyka w 3a. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.
Joomla Templates by Wordpress themes free