Wycieczka do Korytnicy

26 września wybraliśmy się na wspólną wycieczkę autokarową do Korytnicy.

Od samego rana towarzyszyła nam słoneczna i ciepła pogoda, dopisywały nam humory, a czas, który tam spędziliśmy, był wypełniony zabawą i atrakcjami. Bawiliśmy się w strumyku, graliśmy w piłkę, jeździliśmy konno, piekliśmy kiełbaski, strzelaliśmy z łuku. Po jeździe konnej, każdy z nas posilił się zdrowymi jabłkami prosto z sadu, a potem smakowaliśmy mleko prosto od krowy. Wielką atrakcją naszej wycieczki była przejażdżka na koniu naszych pań: p. Bożeny Gołdyn i p. Zofii Wiekierak oraz pokaz umiejętności jeździeckich p. Moniki Gołdyn. Na pożegnanie, właścicielka gospodarstwa poczęstowała nas śliwkami i batonikiem, a na pamiątkę każdy z nas dostał sianko. Na pewno przyda się na święta. Na lekcje przyrody dostaliśmy mnóstwo roślin uprawnych z korzeniami, dzięki temu mogliśmy lepiej zaobserwować ich budowę.

Zobacz zdjęcia!

Copyright 2011 Wycieczka do Korytnicy. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.