Czarnoksiężnik z krainy Oz

30.10.2012 r. wybraliśmy się do teatru im.J. Słowackiego na spektakl "Czarnoksiężnik z krainy Oz". Już na początku ogromne wrażenie zrobił na nas budynek teatru. Podziwialiśmy wspaniałe wnętrza, posągi, żyrandole. Podobała nam się sala teatralna - szczególnie loże i wspaniała kurtyna. Samo przedstawienie oczarowało nas. Było trochę smutne, ciekawe, zabawne. Wszyscy bardzo przeżywaliśmy przygody Dorotki i jej przyjaciół. Żałowaliśmy, że spektakl tak szybko się skończył. Po powrocie do klasy wykonaliśmy prace plastyczne do tego przedstawienia. Bardzo chętnie wybierzemy się znowu do teatru im. Słowackiego.

Copyright 2011 Czarnoksiężnik z krainy Oz. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.