Świąteczne życzenia

21 grudnia przygotowaliśmy wigilijne spotkanie .Były to zajęcia otwarte, na których gościliśmy rodziców a także z-ca dyr. p. Bożenę Gołdyn i Siostrę Barbarę. Uczniowie pokazali zebranym teatrzyk bożonarodzeniowy, w którym zwrócili uwagę na to czego pragną dzieci. Po przedstawieniu wszyscy obecni przy dźwiękach kolędy, łamiąc się opłatkiem złożyliśmy sobie życzenia. Po życzeniach przygotowaliśmy tradycyjny, wigilijny stół, na którym nie zabrakło sianka, opłatka, zapalonej świecy, dodatkowego nakrycia oraz świątecznych przysmaków przygotowanych przez rodziców. Przy wspólnym stole kosztowaliśmy smakołyki i śpiewaliśmy kolędy,a na koniec spotkania obdarowaliśmy zebranych małymi, własnoręcznie wykonanymi upominkami. Ten dzień miał wyjątkowy nastrój i długo pozostanie w naszej pamięci.

Copyright 2011 Świąteczne życzenia. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.