Apel podsumowujący pracę

Dnia 26 czerwca odbył się apel podsumowujący pracę w roku szkolnym 2012/2013. Na apelu dla klas 0-3 wręczono nagrody i wyróżnienia uczniom aktywnie uczestniczącym w organizowanych konkursach szkolnych i pozaszkolnych. Naszą klasę reprezentowała dość liczna grupa uczniów. Największym osiągnięciem było znalezienie się na liście laureatów (pierwsza 10) Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego "Matematyka innego wymiaru" uczniów: JAKUBA DŁUGOSZA i EMILII WOJCIECHOWSKIEJ. Wyróżniono również PATRYKA SAGANA w Ogólnopolskim Konkursie "Strój urodzinowy Królowej Jadwigi". Aktywnych uczniów było więcej, ale nie znaleźli się oni na liście laureatów. Biblioteka szkolna nagrodziła dyplomem również uczniów za największą ilość przeczytanych książek, z naszej klasy była to ALEKSANDRA TALAGA. Odbyły się również wybory do samorządu uczniowskiego, największą ilość głosów zdobyła PAULINA SUŁOWSKA, której gorąco gratulujemy!

Wszystkich uczniów zachęcamy do aktywnej postawy w przyszłym roku szkolnym i życzymy oprócz letniego wypoczynku ciekawej lektury!

Copyright 2011 Apel podsumowujący pracę. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.